Το πιο φρικιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ μου

Προτροπές και συμβουλές για ασφαλή οδήγηση...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Το πιο φρικιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ μου

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Πρόκειται για ένα δυστύχημα λεωφορείου στην Κίνα, το οποίο έχασε την έξοδο του αυτοκινητοδρόμου και έκανε όπισθεν στην δεξιά λωρίδα του αυτοκινητοδρόμου.
Σε περίπτωση που δεν το έχετε δει, σας τονίζω οτι είναι για γερά στομάχια.





Ανατριχιαστικές εικόνες κατέγραψαν οι κάμερες ασφαλείας τουριστικού λεωφορείου, που συγκρούστηκε με φορτηγό στην ανατολική Κίνα. Ο οδηγός του λεωφορείου αποφάσισε να κάνει όπισθεν στον αυτοκινητόδρομο. Η σύγκρουση που ακολούθησε με διερχόμενο φορτηγό, ήταν σφοδρότατη. Το λεωφορείο αναποδογύρισε. Το βίντεο δείχνει τον οδηγό να πετάγεται έξω από το παράθυρο. Σαν από θαύμα, ο οδηγός και όλοι οι επιβάτες του λεωφορείου επέζησαν. Ο οδηγός του φορτηγού, το οποίο κινούταν με υπερβολική ταχύτητα, ήταν το μοναδικό θύμα της σύγκρουσης,. Το δυστύχημα συνέβη την προηγούμενη εβδομάδα σε αυτοκινητόδρομο της επαρχίας Τσετσιάνγκ.

Youtube / euronewsGreek


http://www.liveleak.com/view?i=3a5_1375512504


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Το πιο φρικιαστικό βίντεο που έχω δει ποτέ μου

Δημοσίευση από UltiMo_ »

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Απάντηση

Επιστροφή στο “Οδική Ασφάλεια...”