[Διάσπαση] Γονείς και τέκνα με μηχανάκια

Προτροπές και συμβουλές για ασφαλή οδήγηση...
xrisa
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 17:45

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από xrisa »

manos έγραψε:ΠΕΣΤΑ ΡΕ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ?ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΟΙ!!!!ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!!!
manos με το καλό να έρθει όπως μας λες και το δεύτερο, αγόρι ή κορίτσι? θα ήθελα πολύ να μάθω.
Είπαμε το να είσαι γονιός είναι πολύ σπουδαία υπόθεση.
Να ευχόμαστε όλα τα παιδιά να είναι καλά και να προσπαθήσουμε όλοι μας να εξαλείψουμε παρόμοιες συμπεριφορές των παιδιών μας, όσο μπορούμε βέβαια, είπαμε, δύσκολο να μεγαλώνεις παιδιά.


athanatos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 17:36

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από athanatos »

manos έγραψε:ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.
Με το καλό manos.
Σ’ όλους τους τόπους κι αν γυρνώ μόνον ετούτον αγαπώ !
Οδυσσέας Ελύτης
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από manos »

xrisa έγραψε:
manos έγραψε:ΠΕΣΤΑ ΡΕ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ?ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΕΙΝΑΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΕΙΝΑΙ ΘΛΙΒΕΡΟΙ!!!!ΧΑΙΡΕΤΑΙ!!!!
manos με το καλό να έρθει όπως μας λες και το δεύτερο, αγόρι ή κορίτσι? θα ήθελα πολύ να μάθω.
Είπαμε το να είσαι γονιός είναι πολύ σπουδαία υπόθεση.
Να ευχόμαστε όλα τα παιδιά να είναι καλά και να προσπαθήσουμε όλοι μας να εξαλείψουμε παρόμοιες συμπεριφορές των παιδιών μας, όσο μπορούμε βέβαια, είπαμε, δύσκολο να μεγαλώνεις παιδιά.
ερχετε ο αντρας.για να κουμανταρει την αδερφη του
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από manos »

athanatos έγραψε:
manos έγραψε:ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.
Με το καλό manos.
ευχαριστω athanatos
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από MacPap »

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? :D

Άνδρας που θα κουμαντάρει γυναίκα αυτό θέλω να το δώ :-)

Καλώς να το δεχθείς πάντως :biritses
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
enias
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010, 16:46

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από enias »

Μπορεί να μην έχουμε παιδιά, αλλα υπήρξαμε και εμείς παιδιά. Και οσο κι αν ζητούσα το αμάξι, πριν απο τα 18 ο πατέρας μου δεν μου έδωσε, δεν πα να χτυπιόμουνα μέχρι το ταβάνι. Για τα μηχανάκια ούτε λόγος. Οχι να αγοράσω, αλλα ούτε να ανέβω πάνω!

Δεν είναι όλοι οι γονείς ίδιοι και μην το παίζετε πολύξεροι κάποιοι επειδή μεγαλώσατε παιδιά. Οσο κι αν σας πληγώνει, ίσως να μην γίνετε ποτε τοσο καλοί γονείς οσο ήταν οι δικοί μου!!! 8-)
Αινείας
xrisa
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 17:45

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από xrisa »

"manos"

manos
ερχετε ο αντρας.για να κουμανταρει την αδερφη του
Πολύ ωραία, θα είμαστε σε αναμονή για τα γεννητούρια, θα ανοίξουμε και νέα ενότητα... :biritses
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από manos »

MacPap έγραψε:Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? :D

Άνδρας που θα κουμαντάρει γυναίκα αυτό θέλω να το δώ :-)σωστος :applause :applause

Καλώς να το δεχθείς πάντως :biritses
ευχαριστω :biritses
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
xrisa
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 17:45

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από xrisa »

enias έγραψε: Δεν είναι όλοι οι γονείς ίδιοι και μην το παίζετε πολύξεροι κάποιοι επειδή μεγαλώσατε παιδιά. Οσο κι αν σας πληγώνει, ίσως να μην γίνετε ποτε τοσο καλοί γονείς οσο ήταν οι δικοί μου!!! 8-)
Δεν το παίζω πολύξερη αλλά παιδιά μεγάλωσα, εσύ όχι.
Δεν με πληγώνεις με την άποψη σου, με ενδιαφέρει η άποψη των παιδιών μου και όχι η δική σου για μένα.
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: προσοχη στα μηχανακια

Δημοσίευση από manos »

enias έγραψε:Μπορεί να μην έχουμε παιδιά, αλλα υπήρξαμε και εμείς παιδιά. Και οσο κι αν ζητούσα το αμάξι, πριν απο τα 18 ο πατέρας μου δεν μου έδωσε, δεν πα να χτυπιόμουνα μέχρι το ταβάνι. Για τα μηχανάκια ούτε λόγος. Οχι να αγοράσω, αλλα ούτε να ανέβω πάνω!

Δεν είναι όλοι οι γονείς ίδιοι και μην το παίζετε πολύξεροι κάποιοι επειδή μεγαλώσατε παιδιά. Οσο κι αν σας πληγώνει, ίσως να μην γίνετε ποτε τοσο καλοί γονείς οσο ήταν οι δικοί μου!!! 8-)
παντου υπαρχει ενας μυθος
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Οδική Ασφάλεια...”