Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Εδώ γελάνε. Αν γελάσατε με κάτι πέστε το και σε εμάς να γελάσουμε και εμείς...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Δημοσίευση από UltiMo_ »



W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6654
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Δημοσίευση από MacPap »

xaaaxxaxaxaxxx :biritses :applause :lol: :lol: :lol:
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6654
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Δημοσίευση από MacPap »

Κάποτε είχα ένα Honda Dax. Σε ένα φανάρι σταματάει δίπλα μου μια μεγάλου κυβισμού μηχανή (δεν θυμάμαι τώρα τι ακριβώς). Με πολύ έτσι ειρωνικό ύφος με κοιτάει και μου κάνει σήμα αν θέλω να κάνω κόντρα γελώντας. Εγώ για να συνεχίσω την πλάκα του κάνω το σήμα "οκ πάμε". Αποτέλεσμα. Ανάβει το πράσινο και πάνω που βάζει ταχύτητα να φύγει και να όπως ήλπιζε να "φάω την σκόνη του", του σβήνει η μηχανή. Εγώ με ύφος φυσικά 100 καρδιναλίων γκαζώνω το 50 κυβικών "φυστίκι" μου (έτσι το έλεγα) και "πππρρρρρρρρρρρρρ" φεύγω! Αλλά δεν πήγα μακριά. Σταμάτησα στα 50 μέτρα γιατί είχα σκάσει στα γέλια.
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3431
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Δημοσίευση από Johnny »

MacPap έγραψε: γκαζώνω το 50 κυβικών "φυστίκι" μου (έτσι το έλεγα) και "πππρρρρρρρρρρρρρ" φεύγω! Αλλά δεν πήγα μακριά. Σταμάτησα στα 50 μέτρα γιατί είχα σκάσει στα γέλια.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
johnBBs
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 16 Απρ 2014, 12:18

Re: Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Δημοσίευση από johnBBs »

Καλά ο τύπος είναι τελείως άσχετος; Είναι δυνατόν να ξεχάσεις να βάλεις ταχύτητα; :)
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4895
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Κόντρα μεταξύ μηχανής και αυτοκινήτου

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Φυσικὰ καὶ εἶναι. Ἀν χαζεύεις κάποιο διερχόμενο κωλαράκι δὲν εἶναι δύσκολο νὰ συμβεῖ.


Ἀλλὰ δὲν καταλαβαίνω τὸ ἐξής: τὶ θὰ πεῖ "ξέχασε νὰ βάλει ταχύτητα";
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανέκδοτα & καλαμπούρια...”