Γαμος. Υπερ και Κατά

Αν δεν έχει κατηγορία γι'αυτό βάλτε το εδώ...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3409
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Γαμος. Υπερ και Κατά

Δημοσίευση από Johnny »

Αστους να λένε pipinos1976. Καλορίζικο, καλότυχο και υγειές να ειναι. Οσο για τις ωρες του υπνου ξεχασε τες. :biritses :biritses :biritses


Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Γαμος. Υπερ και Κατά

Δημοσίευση από erling »

Πωπω...βραδυνος τύπος ο μικρός!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ

υγ. Παμπερς καθ μπειπιλινο να μην ξεχάσεις!!!!
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Γαμος. Υπερ και Κατά

Δημοσίευση από pipinos1976 »

Ευχαριστούμε πολύ. 3100g γεννήθηκε και όλα καλά μέχρι στιγμής. Τώρα περιμένω να ανεβάσουν τη μαμά στο δωμάτιο και να φύγω κι εγώ, αφού δεν επιτρέπουν άλλους στο δωμάτιο πλην της μητέρας.
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Γαμος. Υπερ και Κατά

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Καλότυχος ο πιτσιρίκος φίλε, και οι γονείς του ακόμα πιο ευτυχισμένοι μέσα στις δύσκολες εποχές που ζούμε.
Και πάνω απ'όλα με όρεξη και θέληση να ξεπεράσουν όλα τα εμπόδια και τις δυσκολίες που θα συναντήσουν και που περιγράψαμε στις τόσες σελίδες του τόπικ.
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ότι περισσεύει...”