Καλοσώρισμα νέων μελών

Καλωσορίσατε! Πέστε μας κάτι για εσάς...
Απάντηση
trip73p
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 20:35
Επικοινωνία:

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από trip73p »

Εχω μέρες να εμφανιστώ και χαιρομαι που βλέπω νέα μέλη.
Καλώς ηρθατε παιδία!!!


Eίμαι ο εφιάλτης μέσα στις νύχτες μου!
...και δηλώνω σαλταρισμένος!!!!
mark1
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 10 Απρ 2012, 20:20

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από mark1 »

Καλως σας βρισκω στο forum του odigein.

Ειδα αρκετους παλιους γνωστους απο το bloka (για οσους θυμουνται εγραφα εκει ως mark). Κρατω πλεον το mark1.

Υπαρχουν και εδω θεματα για μπλοκα, παρακαμψεις, ή ανιχνευτες ???

Δωστε λιγο χρονο για εξερευνηση και τα λεμε
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από grigoris »

Καλως ήρθες φίλε.
Έλα να ξαναμαζεύετε το bloka να γουστάρουμε... :biritses :biritses :biritses :biritses
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
athanatos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 17:36

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από athanatos »

Καλώς όρισες στην παρέα μας φίλε mark1.
Σ’ όλους τους τόπους κι αν γυρνώ μόνον ετούτον αγαπώ !
Οδυσσέας Ελύτης
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3427
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από Johnny »

Εικόνα Καλως ηρθες mark1
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από erling »

Welcome aboard mark1
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6654
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από MacPap »

Καλώς μας ήρθες papkoko!!!
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από pipinos1976 »

mark1 έγραψε:Καλως σας βρισκω στο forum του odigein.

Ειδα αρκετους παλιους γνωστους απο το bloka (για οσους θυμουνται εγραφα εκει ως mark). Κρατω πλεον το mark1.

Υπαρχουν και εδω θεματα για μπλοκα, παρακαμψεις, ή ανιχνευτες ???

Δωστε λιγο χρονο για εξερευνηση και τα λεμε
Καλώς όρισες / καλωσόρισες κατ' αρχάς / καταρχάς / καταρχήν (καταχρηστικά).

Σκέφτηκες καλά αυτό που κάνεις; θα σε κατηγορήσουν στους 4Τροχούς ότι είσαι ο pipinos1976 και πάλι. Βρε τι έχω τραβήξει σε αυτό το forum...

Δε νομίζω σε αυτό το forum να γράφει κανείς για ανιχνευτές, gps κτλ.

Για gps θα βρεις πληροφορίες στο gpspocketpc.gr. Αν θέλεις μπορείς να βοηθήσεις κιόλας σε μια προσπάθεια που κάνουμε με κάποιους διαχειριστές για έλεγχο, επικαιροποίηση και προσθήκη πληροφορίας των διάφορων σημείων ελέγχου. Για πληροφορίες pm και θα σου εξηγήσω.

Για ανιχνευτές θα πρέπει μόνο με pm και πάλι τα πράγματα είναι δύσκολα, απλά και μόνο λόγω απροθυμίας του κοινού. Θα το βίωσες φαντάζομαι στους 4Τροχούς που είναι όλοι γρήγοροι, δεν τρώνε κλήσεις, δεν τρακάρουν και βρίζουν ΟΛΟΥΣ τους άλλους οδηγούς. Έτσι, οι ανιχνευτές και τα αντίμετρα είναι περιττά, αυτός που έγραφε για αυτά ενοχλητικός (ας μην επαναλάβω τη θεωρία περί οργανωτών και πιστών ακολούθων, δηλαδή αυτών που πέταγαν τις φιτιλιές σε όλα τα θέματα και αυτών που έβριζαν συνεχώς παρασυρόμενοι - ελπίζω όχι αμειβόμενοι) και αυτοί που συμφωνούσαν ή ήθελαν να ενημερωθούν φοβισμένοι και ανίκανοι να αντιδράσουν (ευτυχώς, μερικοί με ειδοποιούσαν με pm για τις μυστικές διεργασίες του forum = τις αιτήσεις μιας ομάδας προς τη διαχείριση για οριστική μου διαγραφή).

Ευχαριστώ.
athanatos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 17:36

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από athanatos »

pipinos1976 έγραψε: (καταχρηστικά)
Αυτό έπρεπε να το βάλεις στο τέλος, πριν το ευχαριστώ. ;)
Σ’ όλους τους τόπους κι αν γυρνώ μόνον ετούτον αγαπώ !
Οδυσσέας Ελύτης
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από pipinos1976 »

Το καταχρηστικά πήγαινε στη χρήση της "λέξης" καταρχήν στην περίπτωση που θέλουμε να δηλώσουμε την αρχή και όχι τις Αρχές.

Τα υπόλοιπα ήταν σχετικά μιας και ο mark1 (κι εγώ εμμέσως προφανώς) βίωσε το εξής περιστατικό: αναφέρει στο forum των 4Τροχών ότι είδε ένα μπλόκο στο οποίο χρησιμοποιούσαν ένα συγκεκριμένο πιστόλι (Ultralyte), το οποίο και αναγνώρισε από μία δικιά μου δημοσίευση περί μέσων της ΕΛ.ΑΣ. για αστυνόμευση ταχύτητας. Στο τέλος, έγραψε ευχαριστώ προς εμένα για τη δημοσίευση, αν και γνώριζε ότι με είχαν διαγράψει. Τότε, κάποιοι θρασύδειλοι από το forum, εκμεταλλευόμενοι την απουσία μου, θεώρησαν σωστό, με αστεϊσμούς και χαιρεκακία να σχολιάσουν τη δημοσίευση αφήνοντας ως υπονοούμενο ότι την έγραψα εγώ, έχοντας μπει με 2ο nickname. Ο mark1 τους απάντησε ότι είναι χρήστης με αυτό το όνομα από την εποχή του bloka και ότι δεν είναι ο pipinos1976. Φυσικά, ως κλασσικοί ελληναράδες, υπερφίαλοι, εγωκεντρικοί και ξερόλες, δε θεώρησαν σκόπιμο να ζητήσουν συγγνώμη ούτε σε εμένα (εμμέσως και πάλι, απλά γνωρίζοντας ότι θα διαβάσω τη δημοσίευση - ελεύθερη ανάγνωση στο forum) που με πρόσβαλαν (θεωρούν πως λειτουργώ με τον ίδιο τρόπο που, προφανώς, λειτουργούν και οι ίδιοι, αλλά, δυστυχώς, δεν έχουν καταλάβει τη διαφορά πολιτιστικού επιπέδου που έχουμε Έλληνες και έποικοι, άποικοι, κατακτητές και διορισμένοι ηγεμονίσκοι), ούτε και στον mark1 που βρέθηκε στη δύσκολη θέση της απολογίας και των εξηγήσεων, όπως είχα βρεθεί κι εγώ πολλές φορές στο παρελθόν.

Ευχαριστώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συστηθείτε...”