Καλοσώρισμα νέων μελών

Καλωσορίσατε! Πέστε μας κάτι για εσάς...
Απάντηση
athanatos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 17:36

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από athanatos »

pipinos1976 έγραψε:Το καταχρηστικά πήγαινε στη χρήση της "λέξης" καταρχήν στην περίπτωση που θέλουμε να δηλώσουμε την αρχή και όχι τις Αρχές.
Αυτό το κατάλαβα. Σου απάντησα εμμέσως ότι κάνεις κατάχρηση του θέματος, δεν το κατάλαβες και συνεχίζεις. :?


Σ’ όλους τους τόπους κι αν γυρνώ μόνον ετούτον αγαπώ !
Οδυσσέας Ελύτης
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από pipinos1976 »

athanatos έγραψε:
pipinos1976 έγραψε:Το καταχρηστικά πήγαινε στη χρήση της "λέξης" καταρχήν στην περίπτωση που θέλουμε να δηλώσουμε την αρχή και όχι τις Αρχές.
Αυτό το κατάλαβα. Σου απάντησα εμμέσως ότι κάνεις κατάχρηση του θέματος, δεν το κατάλαβες και συνεχίζεις. :?
Το κατάλαβα, αλλά εξήγησα ότι δεν ήταν καταχρηστικό τίποτε άλλο εκτός της χρήσης της λέξης. Τα υπόλοιπα ήταν απολύτως ταιριαστά με το θέμα, και το ανέλυσα κιόλας για να καταλάβει όλος ο κόσμος τι ακριβώς είχε γίνει και πώς εξηγούνται αυτά που έγραψα.

Πάντως, μιας και ό,τι γράφω είναι εκτός θέματος, προκλητικό, ενοχλητικό ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο, γι΄αυτό και αποφεύγω πλέον να γράφω στα διάφορα fora. Έχω καταλάβει το παιχνίδι και από πού έρχονται όλα αυτά. Μη φοβάσαι, λοιπόν, δε θα ενοχλήσω τη μακαριότητα κανενός...!!!

Ευχαριστώ.
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Τώρα, δεν ξέρω αν είμαι εγώ ο παράξενος και ο μυστήριος, αλλα εμένα με κούρασε να διαβάζω για δέκατη φορά, για ένα φόρουμ το οποίο δεν έχω ποτέ επισκεφτεί, δεν με ενδιαφέρει καθόλου τι λένε εκεί μέσα και δεν με νοιάζει πως το διαχειρίζονται. Συνέχεια για του 4τροχούς μας λες χωρίς να φταίει κάποιος εδώ μέσα, για το τι γίνεται εκεί και χωρίς να ενδιαφέρεται κανείς για "ανάλυση για να καταλάβει όλος ο κόσμος τι ακριβώς είχε γίνει".
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
athanatos
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 17:36

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από athanatos »

Λοιπόν, επειδή έχουμε συστηθεί από καιρό, συνεχίζουμε την κουβέντα αυτή σε άλλη ενότητα και θέμα. Όπου θέλετε, αλλού, αλλά

Ο Χ Ι Ε Δ Ω Ω Ω Ω Ω !!!!!!!!!!!!!!
Σ’ όλους τους τόπους κι αν γυρνώ μόνον ετούτον αγαπώ !
Οδυσσέας Ελύτης
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από pipinos1976 »

athanatos έγραψε:Λοιπόν, επειδή έχουμε συστηθεί από καιρό, συνεχίζουμε την κουβέντα αυτή σε άλλη ενότητα και θέμα. Όπου θέλετε, αλλού, αλλά

Ο Χ Ι Ε Δ Ω Ω Ω Ω Ω !!!!!!!!!!!!!!
Διαγραφή λογαριασμού πώς μπορώ να κάνω; δεν έψαξα και καλά, αλλά επιλογή δε φαίνεται να υπάρχει στο "προφίλ μέλους". Δε θέλω να ενοχλώ άλλο με την παρουσία μου και μιας και δεν ενδιαφέρεται κανείς για αυτά που περνάνε τα μέλη του forum (εννοώ τον mark1 και όχι εμένα που είμαι ενοχλητικός), δεν είναι σωστό να είμαι και μέλος μιας κοινότητας που πολλά μέλη της τής είναι αδιάφορα. Δεν ταιριάζει με τη φιλοσοφία ζωής μου, αυτό είναι όλο.

Ευχαριστώ.
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4845
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Παρέθεσες μήνυμα τοῦ athanatos κι ἀπὸ κάτω ἔγραψες ὄτι ἔγραψες. Διαφωνεῖς μὲ τὸ μήνυμα τοῦ athanatos;

Στὸ παρὸν thread συστηνόμαστε, σὲ κάθε thread συζητεῖται κάτι συγκεκριμένο, ἀν "πηδάμε" ἀπὸ τὸ ἕνα θέμα στὸ ἄλλο δὲν κάνουμε δουλειά.


pipinos1976 έγραψε:Διαγραφή λογαριασμού πώς μπορώ να κάνω; δεν έψαξα και καλά, αλλά επιλογή δε φαίνεται να υπάρχει στο "προφίλ μέλους".
It's not an option.
pipinos1976 έγραψε:Δε θέλω να ενοχλώ άλλο με την παρουσία μου και μιας και δεν ενδιαφέρεται κανείς για αυτά που περνάνε τα μέλη του forum (εννοώ τον mark1 και όχι εμένα που είμαι ενοχλητικός), δεν είναι σωστό να είμαι και μέλος μιας κοινότητας που πολλά μέλη της τής είναι αδιάφορα. Δεν ταιριάζει με τη φιλοσοφία ζωής μου, αυτό είναι όλο.
Ἀν ὁ mark1 (ἀλλὰ καὶ ὀ κάθε χρήστης) ἔχει κάποιο πρόβλημα τὸ ὁποῖο θεωρεῖ ὄτι πρέπει νὰ τὸ κοινοποιήσει στὰ μέλη τοῦ forum ἀς τὸ γράψει στὸ κατάλληλο thread. Ἀν δὲν ὑπάρχει ἀς ἀνοίξει ἕνα καινούργιο.
οὐαὶ ὅταν καλῶς ὑμᾶς εἴπωσι πάντες οἱ ἄνθρωποι
Αλλοίμονον, όταν σας επαινέσουν όλοι οι άνθρωποι
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από MacPap »

Wellcome aboard tgi :biritses
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3383
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από Johnny »

Εικόνα Να καλωσορίσω τους papkoko, meresperes και tgi
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
mark1
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 10 Απρ 2012, 20:20

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από mark1 »

Να ευχαριστησω τα μελη που με καλωσορισαν στο forum.

Σε οτι αφορα αλλες συζητησεις τα λεμε στα σχετικα θεματα.
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Καλοσώρισμα νέων μελών

Δημοσίευση από MacPap »

Welcome baron :-)
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συστηθείτε...”