Eπικίνδυνη συνάντηση!

Μοιραστείτε μαζί μας αυτό που είδατε, ακούσατε ή διαβάσατε...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3383
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Eπικίνδυνη συνάντηση!

Δημοσίευση από Johnny »

Θα σας κοπεί η ανάσα: επικίνδυνη συνάντηση!

Δείτε τι έκαναν οι ΘΕΟΙ οδηγοί των φορτηγών!



Αυτό δεν μπορεί να έχει συμβεί- απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ...

Σε αυτό το καταπληκτικό βίντεο βλέπουμε σε ένα τρομο-δρόμο οδηγούς φορτηγών να συναντιούνται σε μία πολύ επικίνδυνη στροφή.

Ο δρόμος φαίνεται πραγματικά τρομακτικός και δεν γνωρίζουμε που είναι αν και σε κάποια σχόλια κάποιοι λένε ότι βρίσκεται στη Νορβηγία More og Romsdal, στο Trollstigen.

Το βίντεο είναι ερασιτεχνικό από κάποιον που δηλώνει:

«Βλέποντας τι κάνουν εδώ, με φρικάρει. Ο πεθερός μου είναι οδηγός φορτηγού. Έβλεπα τη σκηνή και αναρωτιόμουν πως θα το πετύχουν αλλά τελικά τα κατάφεραν. Είναι καταπληκτικό».

Πραγματικά είναι εκπληκτική η ικανότητα τους, όπως θα δείτε στο παρακάτω βίντεο:
Πηγή:tro-ma-ktiko.blogspot.com




Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6637
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Eπικίνδυνη συνάντηση!

Δημοσίευση από MacPap »

Δεν ξέρω αν είναι σπουδαίοι οι οδηγοί αλλά η γλώσσα που ακούγεται είναι γερμανικά!
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Eπικίνδυνη συνάντηση!

Δημοσίευση από UltiMo_ »

εγω παντως με το λεωφορείο, σε στενά δύσκολα σημεία, προτιμώ να διασταυρωθώ με άλλο λεωφορείο παρα με ΙΧ αγχωμένου οδηγού
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μας έκανε εντύπωση...”