Το χάλι με τα market

Είδατε κάτι στραβό και ανάποδο και θέλετε να το πείτε? Εδώ μπορείτε...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Το χάλι με τα market

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Σήμερα το πρωί, βιαζόμουνα, καιγόμουνα και ήθελα να ψωνίσω κάτι επειγόντως. Επειδή με ξέρω οτι στο παρκάρισμα είμαι δύσκολος και θα έτρωγα μισή ώρα, επέλεξα να πάω σε μάρκετ που έχει υπόγειο χώρο στάθμευσης. Για να κάνω γρήγορα και να ξεμπερδεύω. Έτσι νόμιζα..
Μπήκα και άρχισα να ψάχνω για χώρο να το βάλω. Μέσα στο υπόγειο! Έκανα γύρω γύρω 3 φορές, δεν βρήκα θέση, βγήκα έξω και έφαγα 20 λεπτά (ευτυχώς μόνο) μέχρι να βρώ θέση έξω στο δρόμο. Απο τα νεύρα μου όμως ξαναπήγα πεζός στο πάρκινγκ για να βγάλω φωτογραφίες. Ο λόγος που έφαγα 20 λεπτά απο τη ζωή μου.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Εικόνα Εικόνα
http://img36.imageshack.us/img36/922/9qey.jpg

Αστοδιάλο ζωα!

Αλήθεια πιστεύεται οτι οι ιδιοκτήτες των αυτοκινήτων είναι άντρες ή γυναίκες?


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3408
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Το χάλι με τα market

Δημοσίευση από Johnny »

UltiMo_ έγραψε:Σήμερα το πρωί, βιαζόμουνα, καιγόμουνα και ήθελα να ψωνίσω κάτι επειγόντως. Επειδή με ξέρω οτι στο παρκάρισμα είμαι δύσκολος και θα έτρωγα μισή ώρα, επέλεξα να πάω σε μάρκετ που έχει υπόγειο χώρο στάθμευσης. Για να κάνω γρήγορα και να ξεμπερδεύω. Έτσι νόμιζα..
Μπήκα και άρχισα να ψάχνω για χώρο να το βάλω. Μέσα στο υπόγειο! Έκανα γύρω γύρω 3 φορές, δεν βρήκα θέση, βγήκα έξω και έφαγα 20 λεπτά (ευτυχώς μόνο) μέχρι να βρώ θέση έξω στο δρόμο. Απο τα νεύρα μου όμως ξαναπήγα πεζός στο πάρκινγκ για να βγάλω φωτογραφίες. Ο λόγος που έφαγα 20 λεπτά απο τη ζωή μου.


Αλήθεια πιστεύεται οτι οι ιδιοκτήτες των αυτοκινήτων είναι άντρες ή γυναίκες?


Εαν απο τις 30 θέσεις του s/m οι 14 ειναι πιασμένες απο 7 οχήματα τότε τι να πώ..... :astrakia
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Το χάλι με τα market

Δημοσίευση από erling »

Αυτά δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ.
Οι άλλοι είχαν παρκάρει στον διάδρομο εξόδου. Μπήκαμε και δεν μπορούσαμε να βγούμε από την έξοδο και βγαίναμε από την είσοδο.... Τι να λέμε τώρα.....
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Στραβά και ανάποδα...”