Χάρχαλο

Είδατε κάτι στραβό και ανάποδο και θέλετε να το πείτε? Εδώ μπορείτε...
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Χάρχαλο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Quiz προς τους παλαιότερης κοπής. Τι ηλικίας είναι αυτές οι πινακίδες? (όχι δεν είναι απο ταινία του βέγγου, εγώ το φωτογράφισα σήμερα)

Εικόνα

Mod (ItaBita): Η δημοσίευση μεταφέρθηκε εδώ από την ενότητα "Νέες Τεχνολογίες" παρακαλώ να δημοσιεύετε στις σωστές ενότητες!


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
enias
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010, 16:46

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από enias »

Δεν είναι παλιά. Είναι πινακίδα Αγροτικού Μηχανήματος (ΑΜ). Έχουν ειδικό καθεστώς φορολογίας. Αν προσέξεις στα αριστερά έχει τα γράμματα ΑΜ.
Αινείας
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Εικόνα
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από grigoris »

Εδώ έχουμε να κάνουμε με μία καινούργια κατηγορία αυτοκινήτων που δεν υπάγεται σε κανένα καθεστώς φορολογίας και είναι η γύφτικη κατηγορία η αλλιώς οι επονομαζόμενοι scrapατζήδες.

Ο θεός να μας φυλαει. :roll:
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
DELPIERO1981
Δημοσιεύσεις: 397
Εγγραφή: 05 Φεβ 2011, 17:48
Τοποθεσία: ΕΞΟΡΙΣΤΟΣ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από DELPIERO1981 »

Έτσι όπως μας κατάντησαν τέτοια θα οδηγάμε :twisted:
ΝΑ ΠΛΗΡΏΣΩ ΔΙΌΔΙΑ;... ΤΟ ΆΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΌ ΤΟ ΞΈΡΕΙΣ;
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

χρέπι

Εικόνα Εικόνα
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6631
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από MacPap »

Ειμαι σίγουρος πως και ΚΤΕΟ έχει και ασφαλισμένο είναι... Αυτό που δεν μπορώ να διακρίνω είναι αν έχει κάρτα καυσαερίων...
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Εγώ δεν μπόρεσα να διακρίνω οτι ήθελε να στρίψει αριστερά. Όπως και εγώ. Όταν πιο κάτψ σταματήσαμε, συνειδητοποίησα οτι τον ήξερα. είναι μάστορας εκεί της περιοχής. άγιος άνθρωπος. πραγματικά μου έκανε τρομερή εντύπωση. δεν ήξερα τι να σκεφτώ
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6631
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από MacPap »

Αγιος να δω πόσο καιρό θα είναι αν τον τρακάρει κανένας ή τρακάρει κανένα...
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4807
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Χάρχαλο

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Ξέρεις ποιὸ εἶναι τὸ γελοῖον τοῦ πράγματος; Ἀν τὸ δείξεις σὲ κάποιον ἀστυνομικὸ ὤστε νὰ τοῦ κόψει κλήση θὰ ἀρχίσει τὶς μ*λ*κίες τοῦ τύπου: φτωχὸς ἄνθρωπος εἶναι, βγαίνει γιὰ τὸ μεροκάματο κ.ο.κ..
MacPap έγραψε:Ειμαι σίγουρος πως και ΚΤΕΟ έχει και ασφαλισμένο είναι... Αυτό που δεν μπορώ να διακρίνω είναι αν έχει κάρτα καυσαερίων...
Πῶς νὰ τὴν διακρίνεις ὠρέ; Ἀφοῦ τὴν ἔχει στὸ ντουλαπάκι.
οὐαὶ ὅταν καλῶς ὑμᾶς εἴπωσι πάντες οἱ ἄνθρωποι
Αλλοίμονον, όταν σας επαινέσουν όλοι οι άνθρωποι
Απάντηση

Επιστροφή στο “Στραβά και ανάποδα...”