Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Το κυτίο παραπόνων και προτάσεων που αφορούν το odigein...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3383
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από Johnny »

Καλορίζικη η νέα εκδοση και ενα ευχαριστώ στον macpap που ταλαιπωρήθηκε λίγο αλλα τα κατάφερε. :applause :applause :applause :biritses :biritses :biritses


Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6637
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από MacPap »

Thx φιλε μου.
Οτι μπορεί κανει ο καθένας μας. Η αλήθεια είναι πως με ταλαιπώρησε το upgrade!

Σειρά έχει τώρα το Site!
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από pipinos1976 »

Καλορίζικο το νέο look του forum. Είχα τρομάξει τις τελευταίες ημέρες. Νόμιζα ότι έπεσε η βάση, ότι το παρατήσαμε το forum κτλ. Ευτυχώς τώρα ήρθαν τα πράγματα στην θέση τους.

Ευχαριστούμε και πάλι MacPap.
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από UltiMo_ »

εγω νομίζω οτι σου πέρασε κυρίως απ το μυαλό οτι έφαγες ban. έλα πες την αλήθεια, μεταξύ μας είμαστε..
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3383
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από Johnny »

UltiMo_ έγραψε: 11 Δεκ 2018, 19:59 εγω νομίζω οτι σου πέρασε κυρίως απ το μυαλό οτι έφαγες ban. έλα πες την αλήθεια, μεταξύ μας είμαστε..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από pipinos1976 »

UltiMo_ έγραψε: 11 Δεκ 2018, 19:59 εγω νομίζω οτι σου πέρασε κυρίως απ το μυαλό οτι έφαγες ban. έλα πες την αλήθεια, μεταξύ μας είμαστε..
Το μόνον που δεν νόμισα ήταν αυτό. Αφού έμπαινα κανονικά στο forum. Οι περιπτώσεις ήταν δύο: είτε κάτι αφέθηκε στην τύχη του, οπότε το forum πήγαινε για κλείσιμο, είτε γινόταν αναβάθμιση συστημάτων (που ήταν και το αληθές), οπότε χτυπούσε η βάση σε ορισμένα σημεία. Ευτυχώς ήταν το 2ο...!!!

Ευχαριστώ.
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από UltiMo_ »

και γω απόρησα η αλήθεια είναι γιατι πήγα να ποστάρω κάτι και έβγαζε κατι περίεργα σφάλματα αλλα δεν μου πήγε το μυαλό στην αναβάθμιση. νόμιζα οτι σε αυτή τη περίπτωση θα υπήρχε κάποιο ενημερωτικό μήνυμα. στο σφάλμα πήγε το μυαλό μου αλλα ούτε pm σε admin μπορούσα να στείλω.
τέλος καλό, όλα καλα. πολύ όμορφο το νέο λουκ
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6637
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Νέα εκδοση phpBB για το forum.

Δημοσίευση από MacPap »

Εμένα παλι μου έκανε εντύπωση που μπαίνετε ολοι στα μουλωχτά και δεν γράφετε τίποτε χααχαχαχαχ :biritses :biritses :D :D :D
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πείτε μας την γνώμη σας...”