Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Ο χώρος για την σάτυρα και τους σχολιασμούς των πολιτικών δρώμενων στην Ελλάδα...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site το οποίο είναι πιστή αντιγραφή του Βρετανικού BBC...

Αυτό μόνο στην ΕΡΤ θα μπορουσε να συμβεί, πουθενά αλλού! Να προκηρύξουν διαγωνισμό για τον ανασχεδιασμό της ιστοσελίδας τους και να δώσουν πρώτο βραβείο σε μια υποψηφιότητα η οποία όπως μπορείτε να δείτε και στη σχετική φωτογραφία είναι ΠΙΣΤΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ της ιστοσελίδας του Βρετανικού BBC. Αλλά τι περιμένει κανείς απο την κρατική τηλεόραση της βόλεψης και του κομματικού ρουσφετιού.

Εικόνα

volosreporter


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από MacPap »

Αμφιβάλλω πολλύυυυυυ για τη αλήθεια του θέματος....
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από UltiMo_ »

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από erling »

Η ιστοσελίδα που κέρδισε δεν είναι αυτή αλλά η παρακάτω.
Αυτή του θέματος όμως πήρε το 2ο βραβείο.
Δεν έχει μεγάλη διαφορά όμως, όσον αφορά την ουσία του θέματος.

Εικόνα
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από MacPap »

Μάλιστα!!!!! Περαστικά μας :astrakia :astrakia
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Η είδηση δεν είναι ότι ένα παιδί αντέγραψε το website του bbc και πήρε το δεύτερο βραβείο. Η θλιβερή είδηση είναι ότι η ΕΡΤ αγκαλιάζει μια κόπια του bbc για το website της και ουσιαστικά, μας δείχνει πόσο άσχετοι άνθρωποι υπάρχουν εκεί.

Γιατί πρέπει να είσαι πραγματικά ΑΣΧΕΤΟΣ για να μην γνωρίζεις πως φαίνεται το bbc. Δεν πουλάς καρπούζια, στην ΕΡΤ δουλεύεις.

Και επίσης ο τίτλος του θέματος σε ένα άλλο blog: Η ΕΡΤ έδωσε 5.000 ευρώ για ένα copy paste!
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από erling »

Δεν έδωσε 5000€, 3000€ έδωσε :)
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Η ΕΡΤ βράβευσε σχέδιο για το νέο site

Δημοσίευση από grigoris »

Ρίχτε τους φόλα.πεταμένα λεφτά είναι. :twisted:
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτικό καφενείο...”