Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Ο χώρος για την σάτυρα και τους σχολιασμούς των πολιτικών δρώμενων στην Ελλάδα...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Τη δυνατότητα να πληρώσουν τις έκτακτες εισφορές και το τέλος επιτηδεύματος, παρέχουν στους πολίτες τα Ελληνικά Ταχυδρομεία.

Όσοι θελήσουν να πληρώσουν μέσω των ΕΛΤΑ θα πρέπει να προσκομίσουν το εκκαθαριστικό σημείωμα εισφορών και τέλους επιτηδεύματος που έχει αποσταλεί στους φορολογούμενους από το υπουργείο Οικονομικών.

Ο φορολογούμενος έχει τη δυνατότητα να πληρώσει στα καταστήματα των ΕΛΤΑ το συνολικό ποσό ή τη δόση της επιλογής του.
Επιτέλους και κάτι καλό απο την κυβέρνηση. Τέτοια διευκόλυνση δεν την περίμενα. Και αγχώθηκα με την ΔΕΗ, λέω, ποιος τρέχει τώρα στο κέντρο? Ενώ στα ΕΛΤΑ, πας, ξεμπερδεύεις, όλα τέλεια!


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6648
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από MacPap »

Ζητωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από erling »

Δεν έχει καμμιά σχέση η ΔΕΗ με αυτό το χαράτσι.
Άλλο είναι της ΔΕΗ :(
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από grigoris »

Να πάνε να γ*******ν και η ΔΕΗ και τα ΕΛΤΑ και ο jeffrey και όλοι.Όλο πληρώνουμε και δεν παίρνουμε τίποτα.
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Πληρωμή της έκτακτης εισφοράς και μέσω ΕΛΤΑ

Δημοσίευση από erling »

Πως δεν παίρνουμε.
Ένα μέλλον για εμάς ζοφερό, τους μισθούς τους οι Δ.Υ. και τους τόκους τους οι δανειστές μας ......
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτικό καφενείο...”