ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Ο χώρος για την σάτυρα και τους σχολιασμούς των πολιτικών δρώμενων στην Ελλάδα...
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από MacPap »

UltiMo_ έγραψε:
MacPap έγραψε:Ο Γλέζος στην κηδεία του Εμβέρ Χότζα (Enver Hoxha, Αργυρόκαστρο 16 Οκτωβρίου 1908–Τίρανα 11 Απριλίου 1985) γενικού Γραμματέα του κομμουνιστικού Αλβανικού Κόμματος Εργασίας από το τέλος του Β΄ Παγκοσμίου Πολέμου μέχρι τον θάνατό του το 1985.

Εικόνα
Αυτός τώρα εδώ, πώς χαιρετάει? Ναζιστικά, δωρικά, μεταξικά ή σιωνιστικά?
Το σταυρό του πάει να κάνει! Και του το έκοψαν στο καρέ.


Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Τότε δες το καρέ-καρέ

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

βέβαια μπορεί να μη χαιρετάει σταλινικά αλλά να παραγγέλνει τσίπουρα
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από MacPap »

Μπορεί και τον καραγκιόζη με το μακρύ χέρι. Λες να είναι από παράσταση θέατρου σκιών?
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από erling »

Αν θυμάμαι καλά (έχει καιρό που είδα το βίντεο) την γροθιά του σηκώνει....
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από UltiMo_ »

και τι συμβολίζει αυτό δηλαδή?
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από erling »

google
Χαιρετισμός νίκης των κομμουνιστών λένε... Δεν ξέρω...
Αλλά το θέμα είναι πως πήγε και χαιρέτησε τον Χότζα, όχι το πως χαιρέτησε....
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από MacPap »

erling έγραψε:google
Χαιρετισμός νίκης των κομμουνιστών λένε... Δεν ξέρω...
Αλλά το θέμα είναι πως πήγε και χαιρέτησε τον Χότζα, όχι το πως χαιρέτησε....
Αυτό λέω και εγώ δεν έχει σημασία πως χαιρετάει η χρυσή αυγή αλλά τι κάνει!!!

Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Γιούχα και μπουγέλο από γονείς μαθητών στα ρετάλια της αριστεράς

Λίγες δεκάδες αριστεριστές και Συριζαίοι αποπειράθηκαν να χαλάσουν τη μαθητική παρέλαση στη Θεσσαλονίκη. Σημειώστε ότι στο σημείο δεν υπήρχαν ούτε κυβερνητικοί, ούτε μνημονιακοί, ούτε πλουτοκράτες, παρά μόνο απλοί Έλληνες πολίτες και γονείς μαθητών. Οι Συριζαίοι δίνουν τα ρέστα τους τις τελευταίες ημέρες για να προκαλέσουν ταραχές και να καλλιεργηθεί εμφυλιοπολεμικό κλίμα. Τελικά απέτυχαν παταγωδώς υπό τις έντονες αποδοκιμασίες Ελλήνων πολιτών, που απαίτησαν να δουν τα παιδιά τους να παρελαύνουν. Έπεσε και ένα μπουγέλο και τα παρτάλια της αριστεράς, με επικεφαλής τον συριζαίο Κουράκη, διαλύθηκαν... Αργά ή γρήγορα θα καταλάβουν κι οι ίδιοι πως η αντεθνική προπαγάνδα τους για κατάργηση των παρελάσεων κι οτιδήποτε άλλου περήφανου κι Ελληνικού καταλήγει στο περιθώριο.

μαρέσει που ένας αριστερός, φωνάζει έναν πατέρα "φασίστα". έχει γίνει καραμέλα η λέξη τελευταία...





Σχόλιο αριστερού στο βίντεο: "skata stis parelaseis..ANTIFA....FANTAZEI WRAIA KAMENH H SHMEA"

Τι να πω.. ντροπή σε τέτοια άτομα!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος UltiMo_ την 27 Οκτ 2012, 22:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6638
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από MacPap »

Βλάκες θα υπάρχουν πάντα και δεν έχει σχέση με παρατάξεις έχει σχέση με τον κάλο και τον φανατισμό.
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: ΣΥ.ΡΙΖ.Α

Δημοσίευση από erling »

Τι να πεις πλέον...... Ακόμα επιμένουν.....
http://www.antinews.gr/2012/10/28/186432/
Εικόνα
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτικό καφενείο...”