Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Ο χώρος για την σάτυρα και τους σχολιασμούς των πολιτικών δρώμενων στην Ελλάδα...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6652
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Δημοσίευση από MacPap »

Ειδα χθες 25 Οκτωβρίου την συνέντευξη του Μιχαλολιάκου στον ΣΚΑΙ σε αυτό το σούργελο τον Κωνσταντίνο Μπογδάνο.

Αν οι χρυσαυγήτες είχαν λίγο τρόπους και δεν ήταν παντελώς άξεστοι θα τους είχαν πάρει τα σώβρακα όλων στις εκλογές. Αυτός ο άνθρωπος δεν ξέρω τι κάνει σαν ηγέτης, του κόμματός του αλλά στο γυαλί δεν πρέπει να ξαναβγεί πριν του κάνουν 5.000 ώρες σεμινάρια για το πως μιλάμε για να ταπώνουμε τον άλλο στην τηλεόραση. Ακόμα δεν το έχει (και αμφιβάλλω αν θα το αποκτήσει ποτέ).

Παρόλα αυτά αυτό το σούργελο ο Μπογδάνος καλά θα κάνει να γίνει μανάβης ή στην καλλίτερη να παίρνει συνεντεύξεις από μαρούλια. Απορώ πως ο ΣΚΑΙ άφησε ένα τέτοιο άπειρο βόιδι να κάνει την συνέντευξη. Καλά έλεγε ο Μιχαλολιάκος "τρεις λαλούν και ένας χορεύει". Εκτός και αν ήταν στημένο από πλευράς σταθμού. Με την έννοια πως κανένας μεγαλο-δημοσιογράφος δεν δεχόταν από φόβο για τις συνέπειες να το κάνει. Οπότε έβαλαν το σουργελο που έτσι και αλλιώς τι είχε τι έχασε.


Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Δημοσίευση από UltiMo_ »

μόλις το είδα και εγώ. Μου έκανε τρομερή εντύπωση πώς μια εκπομπή βγήκε τόσο χάλια. Νόημα μηδέν, ένας βλάκας δημοσιογράφος που στην πρώτη του εκπομπή πήγε φορώντας γραβάτα και σταράκια all star. και έκανε κατα ριπάς τη μια ερώτηση μετά την άλλη πριν πάρει απάντηση. Απορώ γιατι τον κάλεσε αφού δεν είχε σκοπό να πάρει απαντήσεις.

Εδώ είναι η εκπομπή

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Δημοσίευση από erling »

Την είδα χτες βράδυ και αηδίασα και από τους δύο...
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6652
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Δημοσίευση από MacPap »

erling έγραψε:Την είδα χτες βράδυ και αηδίασα και από τους δύο...
:!:
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Πολύ γουστάρω το ίντερνετ. με λίγη έρευνα βγάζουν τα άπλυτα του καθενός στη φόρα!
εδώ είναι ο αντικειμενικός δημοσιογράφος

Εικόνα
Εικόνα

Τώρα θα μου πείτε, ε δεν έγινε και τίποτα. δεν φοράει και τη σβάστιγκα. απλά νοσταλγός του στάλιν είναι, αυτό είναι κοινωνικά αποδεκτό
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Συνέντευξη Μιιχαλολιάκου στον Μπογδάνο στον Σκάι...

Δημοσίευση από erling »

Μπορείς και εδώ http://bogdanos.skai.gr/ να δεις ποιος είναι.... ή ποιος θέλει να δείχνει ότι είναι....
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτικό καφενείο...”