Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Ο χώρος για την σάτυρα και τους σχολιασμούς των πολιτικών δρώμενων στην Ελλάδα...
Απάντηση
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Στὰ μέρη σου πῶς τὰ πήγατε μὲ τὸ χιόνι;


οὐαὶ ὅταν καλῶς ὑμᾶς εἴπωσι πάντες οἱ ἄνθρωποι
Αλλοίμονον, όταν σας επαινέσουν όλοι οι άνθρωποι
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από erling »

Ποιο χιόνι; δεν έπιασε.... Ίσα ίσα για να σκοτώσει τα μικρόβια...
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Urban legend: τὸ κρύο δὲν σκοτώνει μικροοργανισμούς (οὔτε καὶ τὸ ἁλάτι).
οὐαὶ ὅταν καλῶς ὑμᾶς εἴπωσι πάντες οἱ ἄνθρωποι
Αλλοίμονον, όταν σας επαινέσουν όλοι οι άνθρωποι
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από UltiMo_ »



Mod (ItaBita): Η δημοσίευση συγχωνεύτηκε με το παρόν θέμα λόγω συνάφειας των δύο θεμάτων!
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από UltiMo_ »

το χάος το ίδιο σήμερα. ερασιτέχνης γερανίστας προσπάθησε να σηκώσει αυτοκίνητο. δεν τα κατάφερε και έφερε και δεύτερο γερανό, με αποτέλεσμα να μείνει η διασταύρωση κλειστή για κανα μισάωρο!

Εικόνα
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από erling »

Σοκ και… Μπέος!
Το πρόγραμμά του για τον Βόλο ήταν το εξής… «Να κάνω πρόγραμμα και να πω ψέματα. Τι πρόγραμμα να βγάλω; Καρράς, Φουρέιρα ή Ρέμος, Βίσση...». Το πρώτο πήρε 38,2% στην πρώτη Κυριακή, αλλά το Ρέμος-Βίσση έσκισε με 53,1% στις επαναληπτικές εκλογές.

Ο Αχιλλέας Μπέος υποσχέθηκε ότι θα κάνει τον Βόλο, Μονακό. Έξι μήνες μετά την ανάληψη των καθηκόντων του κι έχουν καταγραφεί, ήδη, δεκάδες… πριγκιπικές στιγμές, όμοιες του Αλβέρτου. Οι ύβρεις στα δημοτικά συμβούλια, το ξύλο με τον μπόγια για τα αδέσποτα, οι πληρωμένοι φαντάροι που έψαχναν τη δημοτική σύμβουλο για «σεξ», επεισόδια με τοπικά ΜΜΕ, μέχρι και η ζωντανή φάτνη που έβαλε στο κέντρο της πόλης. «Εγώ βάζω κάθε πρωί ξέρετε μια κάπα και ένα μπαστούνι και τα κάνω βόλτα ελάτε να με δείτε βοσκό», απαντούσε ο Δήμαρχος στις φιλοζωικές οργανώσεις που δεν μπορούσαν να πιστέψουν ότι έβλεπαν κανονικά ζώα κλεισμένα σε μια φάτνη!
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από UltiMo_ »

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
thanos
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2010, 21:28

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από thanos »

Άντε και με grand prix Formula 1 στο ...Μονακό μας.

Υ.Γ.: καταπληκτικό βίντεο
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Με απόφαση του Δημάρχου Βόλου και προέδρου της ΔΕΥΑΜΒ, κ. Αχιλλέα Μπέου, εν όψει της έκτακτης κατάστασης που έχει περιέλθει η χώρα, αναστέλλεται η υποχρέωση των πολιτών για την καταβολή πάσης φύσεως οφειλών προς το Δήμο και τη ΔΕΥΑΜΒ, χωρίς
καμία οικονομική (πρόστιμα, προσαυξήσεις, κλπ) ή άλλη συνέπεια (διακοπή υδροδότησης).
Η απόφαση θα ισχύει για όσο χρόνο παραμείνουν κλειστές οι τράπεζες και μέχρι να ομαλοποιηθεί η κατάσταση.
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Αχ, Μπέος: Ανακοίνωσε την υποψηφιότητα του

Δημοσίευση από erling »

Πρώτος μάγκας...Αψογος.
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πολιτικό καφενείο...”