Ζευγολατιό Κορινθίας

Εδώ θα βρείτε μπλόκα που μας ανέφεραν χρήστες του odigein.com στην Πελλοπόνησο...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3383
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Ζευγολατιό Κορινθίας

Δημοσίευση από Johnny »

Ζευγολατιό Κορινθίας

Μπλόκο με ραντάρ χειρός στο υψος της εξόδου πρός Ζευγολατιό στο ρεύμα πρός Πάτρα στο 95χλμ και ωρα 12,00 μεσημέρι.
37°55'39.9"N 22°47'32.0"E


Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
pipinos1976
Δημοσιεύσεις: 1194
Εγγραφή: 08 Απρ 2011, 23:52

Re: Ζευγολατιό Κορινθίας

Δημοσίευση από pipinos1976 »

Το σημείο σε βίντεο.



Ευχαριστώ.

Σημείωση: Πρέπει αυτό το κομμάτι του forum (τα μπλόκα δηλαδή) να γίνει προσβάσιμο μόνον με σύνδεση. Δεν θέλω αυτά τα βίντεο, που τα έχω ιδιωτικά, να μπορεί να τα δει ο κάθε πικραμένος, ειδικά από τα άλλα δύο fora από τα οποία έχω αποχωρήσει.
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3383
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Re: Ζευγολατιό Κορινθίας

Δημοσίευση από Johnny »

pipinos1976 έγραψε: 28 Μάιος 2019, 00:29

Σημείωση: Πρέπει αυτό το κομμάτι του forum (τα μπλόκα δηλαδή) να γίνει προσβάσιμο μόνον με σύνδεση. Δεν θέλω αυτά τα βίντεο, που τα έχω ιδιωτικά, να μπορεί να τα δει ο κάθε πικραμένος, ειδικά από τα άλλα δύο fora από τα οποία έχω αποχωρήσει.

Θα συμφωνήσω με τον pipinos1976 ειναι ενα τμήμα που μπορεί ο οποιοσδήποτε να το κάνει χρήση αλλου και ειδικα τα video.
Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Πελλοπόνησος...”