Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Ενημερώστε μας για τα τελευταία νέα που ακούσατε...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Johnny
Δημοσιεύσεις: 3424
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 20:23
Τοποθεσία: Μεταμόρφωση - Αττικής (Κουκου city)

Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από Johnny »

Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων


Όταν στο αίμα σου κιλά τόσο αλκοόλ τέτοια κάνεις για να γλιτώσεις την κλήση της αστυνομίας, ότι ακριβώς έκανε αυτός ο Ρώσος ο οποίος σε έναν τυπικό έλεγχο της τροχαίας άρχισε να μιλά στο πακέτο από τα τσιγάρα του, λες και μιλούσε στο κινητό. Στο τέλος δεν την γλίτωσε την προσαγωγή, με τους αστυνομικούς να προσπαθούν να κρατηθούν ώστε να μην “λυθούν” στα γέλια.
Πηγή:AutoBlog.gr




Η ανθρωπότητα δεν έχει προχωρήσει ούτε ένα βήμα μπροστά, από την στιγμή που υπάρχει έστω και ένα παιδί που υποφέρει.
Άλμπερτ Αϊνστάιν
Εικόνα
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4893
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Johnny έγραψε:Όταν στο αίμα σου κιλά τόσο αλκοόλ
Τὸ νὰ κυλὰ ἀλκοὸλ στὸ αἴμα εἶναι ἀνθρώπινο, τὸ πρόβλημα εἶναι ὄταν κυλὰ αἵμα στὸ ἀλκοόλ.
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από erling »

Μόνο το βλέμμα της αγελάδας ήταν ικανό να τον στείλει μέσα....
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Πάντως εμένα δε μου φαίνεται για αλκοόλ αυτό που έχει πιεί..
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6654
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από MacPap »

Ναι και το πακέτο είναι καμουφλάζ για να μιλάει στο κινητό στο αυτοκίνητο και να μην τον παίρνουν χαμπάρι...
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4893
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Εικόνα
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από grigoris »

Ωραίος ο μάγκας.Καλά ξηγήθηκε.Σου λέει κάναμε που κάναμε την μλκ ας το παίξουμε και τρέλλα τώρα. :lol: :lol: :lol:
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4893
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Μεθυσμένος Ρώσος μιλά σε ένα πακέτο τσιγάρων

Δημοσίευση από rasPUTIN »

grigoris έγραψε:Ωραίος ο μάγκας.Καλά ξηγήθηκε.Σου λέει κάναμε που κάναμε την μλκ ας το παίξουμε και τρέλλα τώρα. :lol: :lol: :lol:
Ἄμα σοῦ πῶ ὄτι αὑτὸ τὸ κόλπο ἔχει πιάσει;

Στὶς ΗΠΑ δύο ἕλληνες κινοῦνται σὲ αὑτπκινητόδρομο. Τρέχανε πέραν τοῦ ὁρίου καὶ ἀστυνομικὸς τοὺς σταμάτησε.

Ὁ ἕνας ἀναρωτήθηκε πῶς θὰ γλιτώσουν κι ὀ ἄλλος συνἐλαβε τὴν ἰδέα. Τοῦ μιλούσαν μόνο ἑλληνικά, ἐκεῖνος ποὺ νὰ καταλάβει, μέχρι ποὺ τοῦ ἔσπασαν τὰ νεύρα καὶ τοὺς ἄφησε κι ἔφυγε. :shock: :shock:
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
Απάντηση

Επιστροφή στο “Breaking News...”