Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης...

Ενημερώστε μας για τα τελευταία νέα που ακούσατε...
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από UltiMo_ »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Την οργισμένη αντίδραση του Κίμωνα Κουλούρη προκάλεσε η πρωτοβουλία του υπουργού Προστασίας του Πολίτη Χρήστου Παπουτσή να δεχτεί στο υπουργείο τους τέσσερις άνδρες της ομάδας ΔΙΑΣ που ενεπλάκησαν το προηγούμενο Σάββατο στο επεισόδιο με τον πρώην βουλευτή και να τους συγχαρεί για τον τρόπο που λειτούργησαν.



Απο την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα κατάλαβα εγώ. αν κάποιος κατάλαβε τι ακριβώς είπε, ας μου πει και μένα.


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4893
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Δὲν μᾶς χ*ζεις (μὲ τὸ συμπάθειο) ῤε Κίμωνα; Παραβίασες ΚΟΚ, ΠΚ καὶ ζητᾶς τὰ ῤέστα;

Ὅσο γιὰ τὸ 15χρονο παιδὶ τὸ ὁποῖο ἦταν μπροστὰ νὰ τὰ βλέπει νὰ μαθαίνει τὶ παθαίνουν ὅσοι δὲν σέβονταν νόμους καὶ κανόνες.

Ἀν δὲν παραβίαζες τὰ κόκκινα δὲν θὰ σοῦ ἔδιναν σημασία.

Ἀν παραβίαζες τὰ κόκκινα ἀλλὰ συμμορφωνώσουν μὲ τὶς ἐντολὲς τῶν ἀστυνομικῶν ὀργάνων θὰ ἦταν κόσμιοι ἀπέναντί σου.

Μήπως νὰ σὲ εὐχαριστήσουν ποὺ δὲν τοὺς χαστούκισες ὅπως εἶχε κάνει ἄλλος πασόκος στὸ παρελθόν;

Ἀν στὴν θέση σου ἦταν κάποιος πολίτης τῆς διπλανῆς πόρτας ξέρεις ποῦ θὰ βρισκόταν τώρα;
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4893
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από rasPUTIN »

Εικόνα

Εικόνα
Ἰστότοπος κοινωνικῆς δικτυώσεως γιὰ Ἕλληνες, χωρὶς νεοταξίτικη λογοκρισία, χωρὶς ὀρθοπολιτικὴ ἠλιθιότητα.
https://hellasbook.gr/
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Έχουν ακουστεί κορυφαίες ατάκες τελαυταία:

Ένας αμετανόητος πασόκος, τα βλέπει όλα πράσινα..
Όταν βάφεις τα μάτια σου στο τιμόνι, όλο και κάποιο φανάρι θα σου ξεφύγει
αλλα κορυφαία με διαφορά του thanou προχτες
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από grigoris »

Εδώ βάφει τα μάτια του όπως κάνανε οι βασιλιάδες στα αρχαία χρόνια ρε το ψώνιο.Δεν πάει να *******.Να τον ****** .Μέσα να βάλει μυαλό.
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από UltiMo_ »

W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
thanos
Δημοσιεύσεις: 670
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2010, 21:28

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από thanos »

απίστευτο κ απύθμενο θράσσος απο τον κουλούρη!
αν παραβιάζεις κύριε μου κοκκινο σηματοδότη, δεν εχεις μαζί σου τα απαραίτητα εγγραφα που οφείλεις να έχεις, αν δεν υπακούς στις υποδείξεις των αρμοδίων για την τήρηση της τάξης στους δρόμους,
πως θέλεις να σου συμπεριφερθούν, αν οχι αυστηρά;
σε ποια κοινωνία ζούμε δηλαδή;

Υ.Γ.: @ουλτιμο: αδικείς τον Κιμωνα, γιατί η ατάκα ηταν δική του. Αυτός ξεστόμιζε τα περί ευθύνης. Εγώ απλώς την επανέλαβα!
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6652
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από MacPap »

Εγώ πάμντως συνεχίζω να μην το καταλαβαίνω γιατί δεν έπεσαν καμπάνες στους αστυφύλακες του τμήματος που προσήχθει...

Είχε ληγμένο δίπλωμα? Άσχετα με αν το είχε μαζί του ή όχι!!! Πως τον άφησαν να φύγει με το αυτοκίνητό του μετά από το τμήμα???
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από grigoris »

MacPap έγραψε:Εγώ πάμντως συνεχίζω να μην το καταλαβαίνω γιατί δεν έπεσαν καμπάνες στους αστυφύλακες του τμήματος που προσήχθει...

Είχε ληγμένο δίπλωμα? Άσχετα με αν το είχε μαζί του ή όχι!!! Πως τον άφησαν να φύγει με το αυτοκίνητό του μετά από το τμήμα???
Κώστα σε παρακαλώ.Εδώ μιλάμε για τον "κύριο" Κουλούρη.Πως είναι δυνατόν να παραμείνει στη φυλακή ή να αφήσει το αμάξι του εκει πέρα?Κανονικά θα έπρεπε να του μάσουν ένα στυλιάρι και μετά να τον κρεμάσουν για παραδειγματισμό.Ελα να γυρνάμε στην εποχή Τσολάκογλου να γουστάρουμε.!
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
enias
Δημοσιεύσεις: 2050
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010, 16:46

Re: Συνελήφθη ο βουλευτής και τέως υπουργός Κίμων Κουλούρης.

Δημοσίευση από enias »

Χρειάστηκε να καταρρεύσει όλο το πολιτικό σύστημα για να πέσουν οι μάσκες και να καταλάβουμε ποιος είναι τι. Τώρα πλέον δεν έχουν λόγο να κρύβονται. Η μάσα τελείωσε και είδαμε τα πραγματικά τους πρόσωπα.
Αινείας
Απάντηση

Επιστροφή στο “Breaking News...”