Δείτε τι τραβάμε κάθε φορά που έχει μπάλα στο Βόλο

Έχετε να κάνετε παράπονα προς τις αρχές? Εδώ είναι ο χώρος γι'αυτό...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Δείτε τι τραβάμε κάθε φορά που έχει μπάλα στο Βόλο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Δείτε τι τραβάμε κάθε φορά που έχει μπάλα στο Βόλο.
Γιατι φέτος, όπως όλοι ήθελαν, ο Ολυμπιακός έφυγε απο το πανέμορφο υπερσύγχρονο τεράστιο Πανθεσσαλικό, με το απέραντο πάρκινγκ με άμεση πρόσβαση στον περιφερειακό, που ακόμα και 15000 κόσμο όταν μάζευε δεν δημιουργούταν το παραμκρό πρόβλημα, και επέστρεψε στο αρχαίο ΕΑΚ που δεν χωράνε ούτε 5000.

Ευτυχώς που η τροχαία μας διαβεβαίωσε -όπως πάντα- οτι δε θα υπάρξει κανένα πρόβλημα στην συγκοινωνία, και έστειλε έναν ζητά για να κάτσει στο γήπεδο να φάει πασατέμπο.

Δεν ξέρω κατα πόσο φαίνεται στη φωτό, αλλα εκεί δεν χωράνε ούτε καν δύο αυτοκίνητα, πόσο μάλλον να περάσει απο εκεί λεωφορείο.
Εγώ ήμουν στη κυριολεξία στη μέση του δρόμου, και καθόμουν και έβγαζα φωτογραφίες.
Και δεν μιλάμε για ένα διπλοπαρκαρισμένο που σε ενοχλεί για 3 μέτρα και σε αναγκάζει σε μανούβρα, αλλα για το στενό των θερμοπυλών για 200 μέτρα! Άντε πέρνα!

Εικόνα Εικόνα


Στο σχόλασμα φαντάζεστε τι γίνεται έτσι? Όλα αυτά τα αυτοκίνητα ταυτόχρονα φεύγουν απο τρεις δρόμους. Μισή ώρα ήμουν εκεί και έκανα τρία τετράγωνα


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
rasPUTIN
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 4844
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2008, 16:47

Re: Δείτε τι τραβάμε κάθε φορά που έχει μπάλα στο Βόλο

Δημοσίευση από rasPUTIN »

UltiMo_ έγραψε:Γιατι φέτος, όπως όλοι ήθελαν, ο Ολυμπιακός έφυγε απο το πανέμορφο υπερσύγχρονο τεράστιο Πανθεσσαλικό, με το απέραντο πάρκινγκ με άμεση πρόσβαση στον περιφερειακό, που ακόμα και 15000 κόσμο όταν μάζευε δεν δημιουργούταν το παραμκρό πρόβλημα, και επέστρεψε στο αρχαίο ΕΑΚ που δεν χωράνε ούτε 5000.
γιὰ ποιὸ λόγο μετακόμισε ἡ ὀμάδα;
οὐαὶ ὅταν καλῶς ὑμᾶς εἴπωσι πάντες οἱ ἄνθρωποι
Αλλοίμονον, όταν σας επαινέσουν όλοι οι άνθρωποι
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Δείτε τι τραβάμε κάθε φορά που έχει μπάλα στο Βόλο

Δημοσίευση από UltiMo_ »

γιατι το σαράβαλο ΕΑΚ είναι η "εδρα μας" ενώ στο υπερσύγχρονο πανθεσσαλικό είμασταν φιλοξενούμενοι
όταν θερίζαμε στη superleague δεν μας πείραζε, πέρσυ όμως μας χαλούσε το ηθικό και θέλουμε το σαράβαλο γιατι το νιώθουμε σαν έδρα
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παράπονα προς τις αρχές...”