Μπορεί ένας οδηγός να πιάσει 4 θέσεις πάρκινγκ;

Ο χώρος των υποψηφίων και των νέων οδηγών...
Απάντηση
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Μπορεί ένας οδηγός να πιάσει 4 θέσεις πάρκινγκ;

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Μπορεί ένας οδηγός να πιάσει 4 θέσεις πάρκινγκ με ένα αυτοκίνητο;

Εικόνα


W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
erling
Δημοσιεύσεις: 1880
Εγγραφή: 03 Αύγ 2010, 09:54

Re: Μπορεί ένας οδηγός να πιάσει 4 θέσεις πάρκινγκ;

Δημοσίευση από erling »

Και 6 θα μπορούσε, αλλά ήταν καλός........................................................μ@λ@κ@ς!!!!!
Εικόνα - Το blog μου
"Αφού αυτό που θα μου πεις δεν είναι ούτε αλήθεια, ούτε καλό ούτε χρήσιμο, γιατί θα πρέπει να το ακούσω?"
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6637
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: Μπορεί ένας οδηγός να πιάσει 4 θέσεις πάρκινγκ;

Δημοσίευση από MacPap »

Θα βγάλω μερικ΄ς στον Super Market της γειτονιάς μου αυτός που δείχνει ultimo_ είναι αστέρι.
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Μπορεί ένας οδηγός να πιάσει 4 θέσεις πάρκινγκ;

Δημοσίευση από UltiMo_ »

Η αλήθεια είναι οτι σε μερικά πάρκινγκ οι θέσεις είναι αρκετά στενές. το δικό μου τοσοδούλικο αμάξι, με το ζόρι χωράει. Κάτι μεγαλύτερα, τα δικαιολογώ όταν πατάνε τις γραμμές πρώτον γιατι προτιμώ να πατάνε τις γραμμές απο το να μην κάνουν τον κόπο να μπούνε στο πάρκινγκ και να το παρατήσουν σε κανα πεζοδρόμιο. Δεύτερον γιατι είναι στενά, και αν το παρκάρει ένας λάθος, το βάζει αναγκαστικά και ο διπλανός λάθος. Τρίτον μερικοί το βάζουν επίτηδες στραβά ωστε να μην χωράει άλλος δίπλα για να μην πάει καμμια ξανθιά να το στριμώξει και το γρατσουνίσει. Και τέταρτον, ε δεν πάμε και για φωτογράφιση. Αν πατήσεις 20 πόντους τη γραμμή δε χάλασε ο κόσμος. Αλλα ο τύπος στη φωτογραφία και μερικοί που βλέπεις είναι σαν να το κάνουν επίτηδες!

Σήμερα ήμουν σε δωρεάν παραλιακό δημοτικό πάρκινγκ. Το καλοκαίρι έχει 100 αυτοκίνητα, σήμερα ειχε μόνο 5 (άρα η δικαιολογία δεν χωρούσα, δεν στέκει). Η διαγράμμιση είναι σε 45 μοίρες πλάγια στο δρόμο. Όλοι πλαγιαστά, ο άλλος κάθετα στη μέση.

Θα μου πεις.. ενοχλεί κανέναν? Άδειο είναι το πάρκινγκ. Εμένα όμως με ενοχλεί στο μάτι. Με ενοχλεί το θράσος και σταρχιδισμός του
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέοι & υποψήφιοι οδηγοί...”