ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Περιγραφές, εμπειρίες και οδηγίες για ταξίδια στην Ελλάδα...
plokami
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 21 Σεπ 2010, 15:00
Τοποθεσία: et in arcadia ego

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από plokami »

Τις τελευταίες ημέρες μέσα στη νέα σήραγγα του Αρτεμισίου (ρεύμα από Τρίπολη προς Κόρινθο) λειτουργεί κάμερα ταχύτητας.
Επίσης τους τελευταίους μήνες η τροχαία τη στήνει με XR συνεχώς στην ευθεία της Τρίπολης και συγκεκριμένα στο τελευταίο πάρκινγκ της ευθείας (ρεύμα από Κόρινθο προς Τρίπολη/151 χλμ)
Γρηγόρη και Γιωργάκη το νου σας.


grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από grigoris »

Μετά τα διόδια της νεστάνης στο ρεύμα προς τρίπολη και ειδικά βραδυνές ώρες το νου σας.Σχεδόν σε μόνιμη βάση μπλόκο για αλκοτέστ και έλεγχο.Με στολίσανε προχτες το βράδυ για δίπλωμα.plokami έχουμε το νου μας.Όσο για το ΧR στο παρκινγκ στο ύψος του λιαρόπουλου το επιβεβαιώνω.Επίσης σε σχεδόν καθημερινή βάση μέχρι το μεσημέρι και στα 2 ρεύματα. :biritses :biritses :biritses
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
UltiMo_
Δημοσιεύσεις: 4673
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2010, 09:46
Τοποθεσία: Βόλος

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από UltiMo_ »

το φωτογραφικό είναι ΜΕΣΑ στη σήραγγα? Έχει και φλας?
Εσύ grigoris τι εννοείς "Με στολίσανε προχτες το βράδυ για δίπλωμα" ?
W̴͓͌̕ĥ̸̰͚ĕ̶̫n̸̘̳̏͝ ̶͚̯̓ļ̵̄i̴̲͎͆͘f̵͎͐͑è̶͖̺̒ ̴̨̛͉t̴̳͚͒h̴̻̀ŕ̷̜̮ö̷̥ẉ̵̇̀s̵̡̊̈́ ̵̳̗̍́ỷ̷̖̼̓o̶̰͚̽ṳ̷̭̃͠ ̸̦̓̐c̶̙̭̅ų̴͒r̵̜̭͝v̸̺͔̊̕ė̴͈͗ͅṡ̵̮̮̅,̷̜̞͂ ̵͍̗̍͛a̵͈͒̓ì̷͍̠m̸̮̘͗ ̸̲̹͒f̸̗̿̈ō̷̲̞r̸̜͌ ̸̭̔t̸̤̙̔͋h̵̜̒̾͜ė̴̢̝ ̷͚́a̸̪͋̒p̸̧̃͝ȩ̵̙͑̓x̴̡͚̄.̶̙̀̕
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από grigoris »

Με σταματήσανε , έγινε αλκοτέστ αλλά χάσανε .Ήμουν στεγνός.Ε και είπαν να με ζωγραφισουν για δίπλωμα μιας και δεν το είχα μαζί μου.Ναι είναι μέσα στη σήραγγα , στην είσοδο αν δεν κάνω λάθος.Βέβαια εγώ ακόμα μαλλιά μπαίνω κια δεν έχει έρθει τίποτα αλλα λένε απο το ΜΟΡΕΑ ότι είναι σε λειτουργία.
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
plokami
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 21 Σεπ 2010, 15:00
Τοποθεσία: et in arcadia ego

Αρτεμίσιο / νέα κάμερα

Δημοσίευση από plokami »

Η κάμερα είναι μέσα στη σήραγγα, στο πάρκινγκ και λόγω της θέσης της (πίσω από τον τοίχο) την βλέπεις μόνο από τον μεσαίο καθρέπτη.
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6637
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από MacPap »

Ωραίο του plokami...

:applause
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
grigoris
Δημοσιεύσεις: 546
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 19:47

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από grigoris »

Πάλι μπλόκο σήμερα στο πάρκινγκ του λιαρόπουλου στο ρεύμα προς τρίπολη με ΧR στις 10.30 το πρωί.
Η Ελληνική Σημαία είναι σύμβολο ιερό.Έχει τ' ουρανού το χρώμα και στην άκρη το Σταυρό.Την Ελληνική Σημαία, μάνα μου, την αγαπώ.Στον εχθρό δεν την αφήνω, προτιμώ να σκοτωθώ.
Άβαταρ μέλους
MacPap
Δημοσιεύσεις: 6637
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2010, 03:00

Re: ΕΟ Κορίνθου Τριπόλεως

Δημοσίευση από MacPap »

Αυτό το έχω δει και εγώ πολλές φορές τελευταία...
Καλός οδηγός σημαίνει απαραίτητα τήρηση του ΚΟΚ.
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ταξίδια στην Ελλάδα...”