Μοτοσικλέτες

Ο χώρος για τους δικυκλιστές και τα τρίκυκλα...
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: Μοτοσικλέτες

Δημοσίευση από manos »

Haridimos έγραψε:τὸ παράτησα λόγω ἄλλου χόμπυ ...
δεν ειναι χομπυ ειναι τροπος μετακινησης οπως και το αυτοκινητο.για πολλους τροπος ζωης.οπως και το αυτοκινητο.και δεν μιλαω για τους ανεγγεφαλους που κυκλοφορουν.


Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
sissy
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2010, 15:47
Τοποθεσία: Αθήνα - Χανιά

Re: Μοτοσικλέτες

Δημοσίευση από sissy »

Παρόλο που έχω να θυμάμαι μια καλή πτώση ως συνεπιβάτης σε μηχανάκι, θέλησα να μάθω με τη βοήθεια ενός φίλου για να μην το πάρω από φόβο. Μου άρεσε πολύ και τώρα μένει να δώσω κάποια στιγμή για το δίπλωμα μόνο και μόνο για να μπορώ να νοικιάζω σε κανένα νησάκι. Μέσα στην Αθήνα - Ζούγκλα που κυκλοφορώ και με αυτά που βλέπω κάθε μέρα προτιμώ τις λαμαρίνες του αυτοκινήτου γύρω μου... :D
"Ό,τι δεν λύνεται, κόβεται...."
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: Μοτοσικλέτες

Δημοσίευση από manos »

sissy έγραψε:Παρόλο που έχω να θυμάμαι μια καλή πτώση ως συνεπιβάτης σε μηχανάκι, θέλησα να μάθω με τη βοήθεια ενός φίλου για να μην το πάρω από φόβο. Μου άρεσε πολύ και τώρα μένει να δώσω κάποια στιγμή για το δίπλωμα μόνο και μόνο για να μπορώ να νοικιάζω σε κανένα νησάκι.
ναι αλα μην νομιζεις οτι εμαθες η' οτι ξερεις.το να κρατας ισοροπια και να αλλαζεις ταχυτητες δεν παει να πει οτι εμαθες.
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
sissy
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2010, 15:47
Τοποθεσία: Αθήνα - Χανιά

Re: Μοτοσικλέτες

Δημοσίευση από sissy »

Δεν είπα οτι έμαθα, ποτέ δεν θα μάθω. Με την έννοια που το λες ούτε αυτοκίνητο έχω μάθει να οδηγώ επειδή ξέρω να αλλάζω ταχύτητες. Έχω πολλά ακόμα να μάθω, κάθε μέρα μαθαίνω.
"Ό,τι δεν λύνεται, κόβεται...."
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: Μοτοσικλέτες

Δημοσίευση από manos »

sissy έγραψε:Έχω πολλά ακόμα να μάθω, κάθε μέρα
μικρο ,κουτο,μαθητουδη :idea:
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
manos
Δημοσιεύσεις: 206
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 20:12

Re: Μοτοσικλέτες

Δημοσίευση από manos »

φιλε μου athanate μ' εβαλες στο τρυπακι, ν'αφησω το αυτοκινητο να παρω μηχανακι. και να φορω το κρανος μου τα γαντια τη στολη μου,που ολα αυτα φιλαρα μου θα σωσουν τη ζωη μου :applause :applause :applause πλακα στη πλακα το σκεφτομαι.
Δε μετανιώνω στη ζωή
όσα κι αν κάνω λάθη
γιατί απ' αυτά διδάχτηκα
όλα όσα 'χω μάθει.....(Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Οδηγώ αλλά όχι τετράτροχο...”